Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu web sitesinde yer alan bilgi, fikir ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti: aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan görüş ve fikirler ve diğer tüm bilgiler tamamen kişisel yorumlar, analizler ve haberler olup hiçbir bağlayıcılığı yoktur.

Bu içerikler mali durumunuz ile risk/getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Burada yer alan her türlü içerik, bilgi, araştırma, görüş, yorum, tavsiyeler genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır, mutlak bir geçerliliği ve kanıtlanabilecek doğruluğu bulunmamaktadır. Bu portalda yer alan görüş,bilgi ve yorumlardan dolayı oluşabilecek hatalardan ya da bu web sitesinde yer alan bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğabilecek maddi/manevi zararlar dahil olmak üzere her türlü zarardan selcoin.org sorumlu tutulamaz.

Bu web sitesinde yer alan bilgi, fikir ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Detaylı bilgi için, sorumluluk reddi beyanı hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Kabul ediyorum